לוגו מרחבים-01.png

חברת "מרחבים" מפעילה מספר מיזמים ברחבי חיפה והצפון. אנו פועלים  במגוון תחומים קהילתיים וחינוכיים אל מול עיריות, מתנ"סים, בתי ספר והמגזר הפרטי. 

אנו עוסקים בהקמה ופיתוח יוזמות בתחומי החינוך והקהילה ושאיפתנו היא לפתח מערכים חינוכיים לגיל הרך, לילדים ולהורים המאפשרים לקדם את הפרט, המשפחה והקהילה. 

ההון האנושי, החברתי והפיזי, בונים את חוסנה של הקהילה בה אנו חיים, ושיתוף פעולה בין גורמים אלו, והקשר הבריא ביניהם, יכולים ליצור חברה אנושית חזקה ומחזקת.

העוצמה מצויה למעשה ביחסים שבין הפרטים בקבוצה ובקשר אשר נרקם ביניהם.

 

המרכיב העיקרי לתפישה זו, הוא החינוך.

חינוך להתקבצות ולהתארגנות סביב נושא, והכרה בצורך בהנהגה ובמנהיגות.

ומכאן, התשוקה האישית שלנו לתחום החינוך הבלתי פורמאלי, והחינוך הקהילתי בפרט. אנו מוצאים, שכל אינטראקציה, מהווה הזדמנות חינוכית, ובטח כאשר קבועה וממושכת.

 

משחר האנושות קיים בנו צורך עז וטבעי ביוזמה, יצירתיות, התנדבות, הפקה, מעורבות, נראות וחדשנות ובטח בקרבם של ילדים – תוך תהליך בניית אישיותם ועיצובם כפרט בחברה.

 

בדרכנו האישית והקשובה, אנו מאמינים במתן הזדמנויות, בלמידה מתוך עניין וסקרנות ובמתן כלים ומסגרת להתפתחות אישית וקבוצתית. התפתחות הפרט היא הרווח של הסובבים אותו, כמו גם התפתחות הקבוצה מחזקת את הפרטים והאינדיבידואל.

השאיפה שלנו היא לחזק קבוצות ולטפח את הקשר שבין ההון האנושי, החברתי והפיזי שבהן. לפתח ולהעצים את האמון בין אנשים, ולבסס את ההדדיות והוולונטריות - ללא ציפייה לתמורה מידית. 

 

לתפיסתנו, מטרתנו העיקרית הינה להניע תהליכים מקצועיים להוביל מדיניות ומסגרות של שינוי לטובת פיתוח מרחבים חינוכיים איכותיים ברמה מקומית וארצית.

 

                                  אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהצטרף למשפחת "מרחבים".

צוות מנהל

נכנרכנרנר

40432663_10156693670533011_8590079031750

רוסתם מאילוב

מנהל ומייסד

בעל תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך חברתי קהילתי ותקשורת, בעל ניסיון של 17 שנים בהדרכה, ריכוז וניהול קבוצות, מערכות וארגונים קהילתיים וביניהם: מתנ"סים, פנימיות, ושיתופי פעולה עם עיריות ומשרד החינוך.    

10006027_220161718191577_358890698_o.jpg

אבישי קינן

מנהל ומייסד

בעל תואר ראשון בחינוך מיוחד ואמנות ותואר שני בניהול מערכות חינוך, בעל ניסיון עשיר בניהול מערכות חינוך רוחביות במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי וביניהם: רשויות מקומיות, מתנ"סים, משרד הביטחון, מרכזי הורים ילדים וחברות במגזר הפרטי.

יזם חברתי קהילתי ויועץ ארגוני למערכות חינוך ולמנהיגות.